Bosch Diesel Service

Náš autorizovaný Diesel Servis se zabývá opravami všech typů dieslových systémů. Všechny opravy jsou prováděny na autorizované zkušebně Bosch EPS 815.

Každý vstřikovač či vysotlaké čerpadlo maji protokol z testu. Všechny opravy jsou prováděny na základě standartu fa Robert Bosch. Každá námi opravena komponenta je označena QR kódem a každý klient pomocí aplikace vidí způsob provedené opravy.

Ve zkratce provádíme opravy všech typů vstřikovačů Common Rail, mechanických vstřikovačů, vysokotlakých čerpadel CP1, CP2, CP3, CP4, sdružených vstřikovačů UP, UI, UIN, rotačních čerpadel mechanických i elektronických, VP30 a VP44.

Opravy komponentů Bosch

Opravy komponentů Bosch

Provádíme opravy všech typů vstřikovačů Common Rail, mechanických vstřikovačů, vysokotlakých čerpadel CP1, CP2, CP3, CP4, sdružených vstřikovačů UP, UI, UIN, rotačních čerpadel mechanických i elektronických, VP30 a VP44.

Opravy komponentů Delphi

Opravy komponentů Delphi

Provádíme opravy všech typů vstřikovačů Common Rail.

Opravy komponentů Denso

Opravy komponentů Denso

Provádíme opravy všech typů vstřikovačů Common Rail G0, G1, P0 a vysokotlakých čerpadel HP0, HP2, HP3, HP4.

Opravy komponentů VDO

Opravy komponentů VDO

Provádíme opravy všech systémů Common Rail.

Bosch EPS 815

Bosch EPS 815

Všechny opravy jsou prováděny na autorizované zkušebně Bosch EPS 815.

Vytahování vstřikovačů

Vytahování vstřikovačů

Vytažení vstřikovače provádíme přímo na vozidle, buď mechanicky nebo hydraulicky. Vytažení vstřikovače naší firmou Vám může ušetřit čas a zcela jistě i peníze.

Máte problém s dieselem ?

Máte problém s dieselem ?

Specializujeme se na rychlé a efektivní zjistění příčiny poruchy dieselových systémů. Naši technici používají nejmodernější diagnostické přístroje Bosch.

Bosch Diesel Service
Diesel Service